Marka Prenatal® wspiera program kompleksowej opieki dla kobiet w ciąży chorych na raka
„Boskie Matki” Fundacji Rak’n’Roll


Kupując opakowanie Prenatal® duo oraz Prenatal® uno przekazujesz 1% na Boskie Matki!


Program „ Boskie Matki”

Boskie Matki to unikalna pomoc kobietom w ciąży chorym na raka. W takiej sytuacji, ciągle część lekarzy sugeruje usunięcie ciąży, a dopiero potem rozpoczęcie leczenia.
Tak nie musi być.


Boskie Matki to pomoc w dostępie do najlepszych ekspertów (onkologów, ginekologów) w celu podjęcia własnej decyzji o utrzymaniu lub przerwaniu ciąży. Kobietom w ciąży chorym na raka oferujemy kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną, rehabilitacyjną, a nawet urodową. Ciąża i rak są do pogodzenia. W ciąży można leczyć się onkologicznie, chorując na raka można urodzić zdrowe dziecko.

Podziel się swoją miłością z matkami, które w pięknym czasie macierzyństwa muszą stawić czoła chorobie nowotworowej. Poznaj Boskie Matki, które mają odwagę i znajdują siłę, by iść za głosem serca, pomimo choroby. Dołącz do Nas i wesprzyj program Boskie Matki Fundacji Rak’n’Roll.

Więcej szczegółów na
www.raknroll.pl/co-robimy/programy/boskie-matki   

Prenatal® to wyjątkowe preparaty, które zawierają odpowiednio dobrane składniki, wspomagające prawidłowy rozwój dziecka i przebieg ciążyKliknij na wybrany produkt, aby dowiedzieć się więcej